Haberler

7 Banka 36 ay vade ile 10 bin TL faizsiz kredi verecek

Bankalar zaman zaman kendi karlarından bile vazgeçerek güzel bazı kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalarda reklam yapmadan reklam giderlerini kredi içerisinde olan masraflara kullanacak şekilde bir takım krediler sunulmaktadır. Bazı durumlarda kredi sunan bankalar bazen de her hangi bir faizi bulunmadan kredi kartı üzerinden çekim yapılmasına izin vermektedir. Böylece her hangi bir reklam yapmadan ciddi bir müşteri kazanmış olacaklardır.

Bu şekilde kredi sunacak olan 7 banka daha bulunmaktadır. Kredilerin miktarı ve bazı koşulları farklı olsa da bankalar bu kredileri müşterilerine kısa süreli olarak kısıtlı bir sayıda vermeyi planlamaktadır. Bankalar ve verecekleri krediler yazımızda sizlere izah edilecektir.

  • Halkbank 10 Bin TL 36 ay vadeli faizsiz 200 TL masraflı ihtiyaç kredisi
  • Vakıfbank 10 Bin TL 24 ay vadeli faizsiz 179 TL masraflı ihtiyaç kredisi
  • Ziraat Bankası 10 Bin TL 36 ay vadeli faizsiz 250 TL masraflı ihtiyaç kredisi
  • Garanti Bankası 10 Bin TL 12 ay vadeli faizsiz 250 TL masraflı ihtiyaç kredisi
  • İNG Bankası  10 Bin TL 36 ay vadeli faizsiz 150 TL masraflı ihtiyaç kredisi
  • Aktifbank 10 Bin TL 24 ay vadeli faizsiz 350 TL masraflı ihtiyaç kredisi
  • Burgan Bank  10 Bin TL 24 ay vadeli faizsiz 199 TL masraflı ihtiyaç kredisi

Kredi Kartı Üzerinden kredi

Bankalar kredi kartı müşterilerine özel olarak vermekte oldukları bu kredilerden her hangi bir şekilde kar elde etmemektedir. Daha önceden de belirtildiği gibi tamamen reklam amaçlı olarak promosyon gerekçesi ile verilmekte olan kredilerdir. Kredinin masrafı devlete ödenmekte olmasından dolayı bu masraf alınacaktır. Bunun dışında her hangi bir şekilde masraf alınmamaktadır. Bu imkan senede 1 kere gibi az bir şekilde vatandaşa sunulmaktadır. Bu sebeple almak için hızlı davranmak gerekiyor.

Başvuru Nasıl yapılacak?

Başvuru direk internet bankacılığından veya telefn bankacılığı üzerinden sağlanmaktadır. Böylece bankaya gitmeye gerek kalmadan işlem kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Taksitler kredi kartı limitinden otomatik olarak çekilmektedir. Hesap ekstresine yansıtılmaktadır.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu