Haberler

Başvuru İle Birlikte Anında 75 Bin TL..! 36 Ay Taksit İmkanı..!

Bankalar tarafından çarpıcı kredi açıklamaları devam ediyor. Yapılan bir açıklama ile 1000 TL ile 75 Bin TL arasında bir kredi alınması mümkün olacak. Nakit ihtiyacı şuan yaşanmakta olan problemlerden dolayı en önemli sorunlar arasında bulunmaktadır. durumun böyle olmasıyla birlikte en uzun vade en fazla kredi miktarı vermekte olan bankalara ciddi derece de bir ilgi olmaktadır.

Ayrıca bankalar bundan birkaç yıl öncesinde bulunmakta olan uzun prosedürleri bir tarafa bırakarak evinizden kredi almanızı sağlayan imkanları da sizlere sunmaktadır. Telefondan veya internet kullanımı ile birlikte rahat bir şekilde başvuru yapabileceğiniz bir kredi sizlere verilmektedir. Üstelik banka müşterisi olmanız durumunda anında hesaba aktarım da sağlanmaktadır. Böylece dakikalar içerisinde kredi ödemesi sağlanacaktır.

 

Cazip Faiz Uygun Vade

Aylık %1,74 olarak uygulanmakta olan kredi son zamanlarda en fazla tercih edilen krediler arasında bulunmaktadır. Üstelik bu kredinin 36 ay gibi bir vadesinin bulunması da müşteriler tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Faizin uygun olması ve taksitlerin uygun koşullarda sunulması sebebiyle ciddi derece de bu krediyi kullanmak isteyen vatandaşlar olmaktadır. 1.000 TL minimum alınabilecek olan kredi miktarı olarak belirlenmiştir ayrıca bu krediden faydalanmak isteyen müşterilerin alabilecekleri en fazla tutar ise 75 bin TL olarak belirlenmiştir.

Dosya Masrafı Yok

1.000 TL minimum alınabilecek olan kredi 75 bin TL limite kadar kullanılmasının yanı sıra her hangi bir masrafının bulunmaması da ayrıca müşterilerin beğenisini kazanmış bulunuyor. Böyle bir durumda kredi miktarından her hangi bir kesinti bulunmadan vatandaşlar kredilerini hesaplarına alıyor.

 

Aylık Geri Ödeme Ne Kadar Olacak?

Enpara.com’un sizlere sunmuş olduğu %1,74 faiz oranı 36 ay vadeli olarak verilmekte olan bu krediyi kredi miktarına göre taksitler şeklinde ödemeniz mümkün olacaktır. 75 bin TL olarak bu kredinin kullanılması durumunda aylık olarak ödenmesi gereken tutar 2,985 TL olarak hesaplanmaktadır. Kredi ödemelerini kullanım aşamasında belirttiğiniz tarih üzerinden sağlamanız mümkündür. Banka tarafından kredi ile ilgili yapılan açıklamada;

  • 000 TL minimum alınabilecek olan kredi 75 bin TL limite kadar kredi kullanılacağı
  • Kredi ile ilgili her hangi bir masraf olmayacağı
  • 36 ay en fazla taksitlendirme yapılacağı
  • Son kararı şubelerin vereceği

Bilgisi paylaşılmaktadır. Bu koşullara uygun ihtiyacını karşılamak isteyen vatandaşların başvurularının neticesinde hesaplarına kısa süre içerisinde kredi miktarının yatırılacağı da ayrıca belirtilmektedir.

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu