Haberler

Cemal Hünal Kimdir? 2021 Survivor Yarışmacısı Cemal Hünal Kaç Yaşında, Nereli?

2021 Survivor sezonu hız kesmeden devam ediyor. Sezona sakatlıklar ile başlayan yarışma, sevenleri tarafından oldukça yakından takip ediliyor. Biz de size açıklanan kadrolarda yer alan ünlü ve gönüllü isimlerin kısa hayat hikayelerini anlatmaya devam ediyoruz. Bugün ise konuğumuz Cemal Hünal. Peki Cemal Hünal kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde…

Türkiye’de herkesin bildiği “Issız Adam” filmi ile üne kavuşmuş Cemal Hünal, 2021 Survivor ünlüler kadrosunda yer alarak adaya gidenlerden. Birçok dizi ve sinema projesinde rol almış ünlü oyuncunun Survivor performansı da oldukça merak ediliyor. Cemal Hünal kimdir? Cemal Hünal kaç yaşında? İşte merak edilen soruların cevapları…

Cemal Hünal kimdir?

2 Ekim 1976 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cemal Hünal, yine İstanbul’da bulunan Saint Benoit Fransız Lisesi’nde öğrenim hayatına başladı. Burada iki yıl öğrenim gören ünlü oyuncu, yaşadığı disiplin sorunları nedeniyle ailesi tarafından İskoçya’da bulunan, Gordonstoun International Summer School’a gönderildi. Lise hayatının sona ermesi ile Londra’da tasarım bölümü okumaya karar veren oyuncu, bu eğitimi tamamladıktan sonra Los Angeles’a oyunculuk eğitimi almak için gitti.

2021 Survivor Cemal Hünal kimdir
2021 Survivor Cemal Hünal kimdir

Cemal Hünal eğitim hayatı

Sinema ve oyunculuk eğitimlerini sırasıyla, Ucla Extension, Santa Monica College ve London Film School’da gerçekleştirdi. Eğitimlerin ardından Amerika Birleşik Devletleri’nde çekilen, birçok kısa filmde rol aldı. Daha sonra Çağan Irmak’ın yaptığı “Ulak” filmi ile ilk sinema oyunculuk deneyimini yaşayan Cemal Hünal, daha sonra rol aldığı “Issız Adam” filmi ile Türk izleyicisinin kalbinde yer almayı başardı.

2021 Survivor kadrosunda bulunan ve oldukça iddialı konuşmalar yapan Cemal Hünal, yarışmada şampiyon olmaya geldiğini ve kendini ispatlamak istediğini söyledi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu