Haberler

Çılgın Sayısal Loto Sonuçları Açıklandı! İşte Büyük İkramiyede Rekor Kıran 9 Ocak Çılgın Sayısal Lotonun Kazandıran Numaraları…

Haftada üç kez oynanan Çılgın Sayısal Loto'da vatandaşlar zengin olmanın hayalini kuruyor. Çılgın Sayısal Loto en son çekilişi 9 Ocak da Büyük ikramiye 95 milyon lirayı geçerek rekor üstüne rekor kırdı ve en çok oynanan şans oyunlarından biri olan Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam yapılacak.

Haftada üç kez oynanan Çılgın Sayısal Loto’da vatandaşlar zengin olmanın hayalini kuruyor. Çılgın Sayısal Loto en son çekilişi 9 Ocak da Büyük ikramiye 95 milyon lirayı geçerek rekor üstüne rekor kırdı ve en çok oynanan şans oyunlarından biri olan Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam yapılacak.

Çılgın Sayısal Loto bu akşam 21:30 da noter huzurunda canlı yayınla çekilecek. 9 Ocak tarihinde yapılan çekilişte büyük ikramiye 95 milyon 782 bin lira  olan ve en çok oynanan şans oyunlarından biri olan Çılgın Sayısal Loto 9 Ocak Çarşamba çekilişinde büyük ikramiyeyi kazandıran 8-32-33-62-82-83 Joker 43 numaralı şanslı numaralar oldu.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI

Çılgın Sayısal Loto’nun 9 Ocak tarihli çekiliş sonuçları şu şekilde: 8-32-33-62-82-83 Joker 43

BÜYÜK ÖDÜL REKOR KIRIYOR

Çılgın Sayısal Loto’da 9 Ocak tarihli çekilişinde büyük ikramiye miktarı 95 milyon TL’yi geçti. Bu rakam Milli Piyango’nun en yüksek ödül miktarı olarak kayıtlara geçti.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR? YENİ KURALLAR NELER?

Haftada üç kez oynanan Çılgın Sayısal Loto’da vatandaşlar zengin olmanın hayalini kuruyor. 90 rakamın arasından çekilen şanslı 6 numarayı bilenin büyük ikramiyeyi kazanacağı akşamda en az ödülü ise 2 bilen kazanıyor.

Milli Piyango’nun yenilenen Çılgın Sayısal Loto oyununda, 90 rakam arasından 6 rakam seçilerek kupon oluşturulabiliyor. Aynı zamanda internet üzerinden de oynanan oyunda hızlı seçme özelliği ile 6 şanslı rakamı otomatik olarak rastgele çift ya da tek sayı şekilde belirlenebiliyor.

Yenilikler arasında bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek şansını arttırmak isteyenler sistem oyununu, çoklu oyun kombinasyonlarını oluşturabiliyor.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Çılgın Sayısal Loto, online olarak millipiyango.com.tr adresinden ve satış noktalarından oynanabiliyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu