Haberler

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Neden Final Yapacak?

Türkiye de en çok izlenen diziler arasında ilk sıralarda  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bulunuyor. Her hafta izleyici büyük bir merak içerisinde dizinin yeni bölümünü bekliyor. Dizinin yakın zaman içerisinde final yapacağı bilgisi iyiden iyiyiye yayıldı. Durum böyle olmasıyla birlikte izleyiciler dizinin yayından kalkması ile ilgili ola haberlere oldukça ciddi tepkiler verdi. Resmi kanallardan tepkilerin yükselmesi üzerine her hangi bir açıklama yapılmadı.

Yapılan bir söyleşide filmin senaristinin final bölümünün hazır olduğu ve yazıldığının söylenmesiyle birlikte dizi final mi yapacak tartışmaları oldukça hızlı bir şekilde yükseldi. Burada senarist izleyicilerin kendisini yanlış anladığını kendisinin final bölümünü yazdığını ve bu bölümün kendisine göre hazır olduğunu dile getirdiğini söyledi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Sezon

Yapılan açıklamaların devamında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz için bu sezonun son sezon olabileceğini izleyicide tatlı bir hatıra olarak kalmak istediklerini de ayrıca dile getirdi. Kendisine yöneltilen Kurtlar Vadisi dizisine transferler mi var? Bundan dolayı mı final yapacaksınız? Sorusuna ise kesinlikle böyle bir durumun olmadığı ve şuan için daha final ile ilgili alınmış bir karar olmadığı vurgusunu da yaptı.

Kurtlar Vadisi Başlıyor

Dizinin söylentilere göre Kurtlar Vadisinin başlamasıyla birlikte final yapacağı da belirtiliyor. Dizi içerisinde bulunan birçok oyuncunun bu diziye transfer olacağı ve bu sebeple büyük bir boşluk olmaması adına diziyi final ile noktalandıracakları bilgisi de iletiliyor. Bunların tamamı birer iddia olsa da yakın zaman içerisinde böyle bir haberin doğru olup olmadığı görülecek.

Efsane dişi Kurtlar Vadisinin başlayacak olması ve öncekine göre çok daha kapsamlı bir dizi olacağı bilgisinin gelmesiyle birlikte diğer dizilerden oynamakta olan oyuncuları ile dizi yeniden anlaşma zemini hazırlıyor. Birçok dizinin yıllık olarak sözleşme yaptığı bilindiğinden dönem sonu itibariyle yapılacak anlaşmalar netleşecek böylece Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin de final yapıp yapmayacağı tam olarak belli olacak. Beklenildiği gibi fazla transfer olmaması durumunda dizinin bir sonraki sezon içerisinde devam edeceği ve her hangi bir sorun kalmayacağı da belirtiliyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu