Haberler

Fatih Portakal A Habere Transfer Oluyor..!

Bugün haber camiası için çok ilginç bir gün olabilir. Yaşanan gelişmeler duyanları kulaklarına inanamama seviyesine getiriyor. Siyasi anlamda bilindiği üzere bilindiği üzere birçok gazeteci ve haberci son zamanlarda tarafını net bir şekilde açıklamış ve bu anlamda bazı bedeller ödemişlerdir. Bu isimlerden birisi de bilindiği üzere ünlü gazeteci Fatih Portakal’dır. Fox TV üzerinden yapmış olduğu yayınlarla oldukça dikkatleri üzerine çeken isim belirli bir süre önce sağlık koşullarını öne sürerek Fox TV kanalından ayrılmak istediğini bildirmiş ve konu ile ilgili birçok dedi koyu da mahal vermiştir. Konu ile ilgili baskı neticesinde kanaldan ayrıldığını söyleyenlerin sayısı da az olmasa da gerek kanal üzerinden gerek ise Portakal tarafından bu şekilde bir açıklama yapılmamıştır.

Fatih Portakal Youtube

Fatih Portakal her ne kadar da kanalından ayrılsa da haberciliğe farklı bir platform üzerinden devam etmektedir. Youtube üzerinden açmış olduğu kanal ile farklı bir haberciliği bizlere sunan başarılı gazeteci ile ilgili son zamanlarda oldukça farklı bir iddia da gündeme geldi. Başarılı ismin A Haber ile görüştüğü ve bu kanalda program yapacağı bilgisi açıktan açığa dillendirilmeye başlandı.

Fatih Portakal A Haber

Fatih Portakal bu güne kadar yapmış olduğu programlar ile sürekli hükümet ve hükümet yandaşlarının hoşuna gitmeyen yayınlar yaptığı bilinmektedir. Fakat bundan önceleri bu şekilde habercilik yapan birçok ismin bilindiği üzere Fox TV üzerinden A Haber veya diğer hükümet yanlısı kanallara geçtiği bilinmektedir. Bu sebeple yakın bir zaman içerisinde kendisinin de kanal değiştirerek fikirlerinin zıttı olan bir kanala geçmesi muhtemel olabilir.

Konu ile ilgili resmi bir açıklama bulunmuyor. Gerek Portakal tarafından gerek ise A Haber tarafından bu şekilde bir bilgi aktarılmadı. Konu ile ilgili sosyal medya üzerinden oldukça fazla takipçi sayısı fazla olan hesapların bu konuyu dillendirdiği görülüyor. Yapılan haber dikkat çekmek maksadıyla aslı olmayan bir haber olma ihtimali de bulunsa da tarafların konu ile ilgili yakın bir zamanda açıklama yapmaları bekleniyor. Söylenenlerin doğru olması durumunda son zamanların en büyük ve en sansasyonel transferi olarak adlandırılacak olması kesin. Konuya Portakal hayranlarının ve Portakal düşmanlarının nasıl yaklaşacağı şuan için tam olarak belli değil. Yakın bir zaman içerisinde konunun ne şekilde karşımıza çıkacağını hepimiz yakından göreceğiz.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu