Haberler

 Garanti BBVA Yeni Yıl Müjdesini Şimdi Açıkladı..! Üstelik 3 Ay Ertelemeli..!

Bankalar yeni yılın gelmesiyle birlikte vatandaşlara daha cazip kredilerin önünü açtı. Faiz oranlarının yükselmesiyle birlikte bankalar kredi vermekte ciddi sorunlar yaşaması sebebiyle bilhassa önde gelen bankalar farklı özellikteki kredileri vatandaşlara sunuyor. Garanti bankası da yıllardan beri sürdürdüğü geleneğini bozmadı ve 3 ay erteleme imkanı bulunmakta olan krediyi müşterilere sundu.

Garanti Bankası Tarafından Uygun Yeni Yıl Kredisi

Bankaların birçoğunun başlatmış olduğu ihtiyaçların karşılanması maksadıyla verilmekte olan kredilerden birisini Garanti Bankası vereceğini duyurdu. Kredi 36 ay taksit imkanıyla sunulmasının yanında ödeme sıkıntısı yaşamakta olduğunuz aylarda sizlere ödeme öteleme imkanı da sunuyor. Kredinin bir diğer cazip tarafı ise çok kolay bir şekilde başvurunun yapılmasıdır. TC Kimlik numaranızın gönderilmesiyle birlikte süreç başlamaktadır. Böylece kısa mesaj ile başvuru yapabilir bankaya gitmenize gerek kalmamaktadır.

Bunun dışında mobil bankacılık kullanmakta olan vatandaşlar direk olarak başvuru yapmadan bu krediden ne kadarlık limitlerle faydalanabileceklerini de öğrenebiliyorlar. Böylece kısa bir süre içerisinde istedikleri tutarı direk olarak hesaplarına aktarabiliyorlar.

Ne Kadar Kredi Alabilirim?

Banka her müşterisine özel olarak limitler belirlemiş durumda. Kredi piyasası içerisinde pek fazla rastlanan bir durum olmasa da bu şekilde bir kredi ilk defa verilecek. Bankanın sizleri yönlendirdiği formun doldurulmasıyla birlikte ne kadar bir limit ile kredi kullanabileceğiniz ortaya çıkıyor. Bu belirtilen limiti onaylamanız durumunda hesabınıza direk olarak ödeme aktarılıyor. Form içerisinde sizden istenen bilgiler;

TC kimlik,

Cep telefonu,

Anne ve baba adı,

Akabinde sizlere gönderilecek olan onay kodunu doğru bir şekilde girmeniz durumunda alabileceğiniz limiti öğrenmeniz mümkündür.

Kredi Başvuruları Nereden Yapılacak?

Başvuru yöntemleri ise oldukça çeşitlilik gösteriyor. Bankanın müşterisi olan vatandaşlar daha kolay adımlar ile başvuru yapabiliyor. Genel olarak başvuru adımları;

İnternet üzerinden

Mobil bankacılık üzerinden

SMS ile

Bankaya müracaat ile yapılabilmektedir

Banka müşterisi olmayan vatandaşlar direk bankaya giderek başvurularını gerçekleştirebilirler.

Garanti Bankası Kredisi  Faiz Oranları

Garanti Bankası tarafından vatandaşlara sunulan faiz oranları %1,49 – % 1,94 arılığında sunulmaktadır.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu