Haberler

Halkbank Vatandaşa 10 Bin TL Kredi İmkânı Sunuyor! Üstelik 36 Ay Vade İmkânı

Halkbank 2021 yılı için birçok kredi kampanyası ile vatandaşa finansman destek sağlamaya devam ediyor. Yeni bir kredi kampanyası başlatan banka 10.000 TL krediye ihtiyacı olan müşterilerine özel olarak kampanya süresini biraz daha uzattığını açıkladı.

2020 yılında vatandaşlara sunulan 10.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası 2021 yılında da 36 ay vadeli olarak devam edecek. Başvuru şartları da yenilenerek birçok vatandaş tarafından beklenen kampanya yeni yılda da müşterilerin hizmetine sunuldu.

Birçok Vatandaşın Yüzü Güldü

Ülkemizin kamu bankalarından birisi olan Halkbank yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında birçok vatandaşa pandemi dönemi sebebiyle maddi sıkıntı yaşamamaları için ödeme yapmaya devam ediyor.

Hem ertelemeli hem de düşük faizli olan ihtiyaç kredileri şimdiye kadar birçok vatandaşa ciddi anlamda destek sağladı. Banka tarafından sunulan bu destekleri Halkbank 2021 yılında da devam edecek. Hem düşük faiz oranları hem de yüksek vade seçenekleriyle ihtiyacı olan vatandaşlara destek sağlanabilecek.

Halkbank tarafından açıklanan pandemi desteği 30 bin TL’ye kadar vatandaşlara sunulacak ve oldukça düşük faiz seçenekleri uygulanacak. İhtiyaç kredisi kapsamında 36 aya kadar vade imkânı bulunuyor. Kampanyanın amacı pandemi döneminde maddi sıkıntı çeken vatandaşlara umut ışığı olmak.

Tercih Ediliyor

Özellikle evlilik hazırlığında olan vatandaşlara ya da evini yenilemek isteyenlere ihtiyaç kredi kapsamında finansman desteği sunuluyor. Bu kapsamda mobilya beyaz eşya ya da küçük ev aletleri gibi tüm ürünleri için yapılacak harcamalara Halkbank tarafından ihtiyaç kredisi kampanyası oluşturuldu. Kampanya kapsamında 30 bin TL’ye kadar kredi imkânı bulunurken yalnızca %1.44 faiz oranı sunuluyor.

Özel hayata destek kredisi kapsamında sunulan 30 bin TL’ye varan finansman destek 1,44 faiz oranı ile birçok firmaya da destek oldu. Bunun yanı sıra Halkbank tarafından vatandaşlara sunulan sosyal hayatı destek kampanyası ise yine birçok vatandaş için umut oluyor. İhtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar isterlerse en yakın şubeye giderek görüşme sağlayabilir ya da internet üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.

Birçok farklı ihtiyaç için bankalar kredi sunmaktadır. Burada önemli olan direk ihtiyacımızın isminin geçtiği bir krediyi almaktır. Böylece daha uygun koşullara kredi sağlanmış olur. Örneğin tüketici kredisi kullanmakla taşıt kredisi kullanmak arasında genel olarak bir faiz farkı bulunmaktadır. Burada önemli olan husus direk ismen ihtiyacımızın isminin geçtiği bir kredi ile muhatap olmaktır. Şartları daha cazip olabilir.

 

 

Daha Fazla Göster

4 Yorum

  1. Kredi imkani sunuyormuş guldurmryin insani bankaya gidince bin dereden bin su getiriyorlar bu kopekler kimse kredi vermez ihtiyaci olmayana verirler

  2. devlet bankalari cok kibirli gicik halka hicbir faydasi yok tamamen sıkıntı ve kanserler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu