Haberler

Halkbank’tan güzel haber! Herkese 75 bin TL kredi üstelik 36 ay vadeli kredi

Malum virüs salgını sebebiyle bir çok insan zorluk çekmekte buna çözüm olarak kredi seçenekleri sunulmaktadır. Halkbank sizlere ihtiyaç kredisi olarak güzel bir seçenek oldu.

Halkbank herkese 75 Bin TL Kredi 36 aya varan vade seçeneği ile herkese kredi imkanı sağlamaktadır. Faiz oranı olarak üstelik sadece 1,45 belirleniyor ve zor zamanların dostu olarak sizlere el uzatıyor. Halka destek olarak kefil şartı gerekmemektedir.

Şiddetli süren bu salgın sebebiyle sizlere yapılan hızlı kredi imkanını ALO kredi destek hattı, telefon uygulaması, şubeler ve Halkbankası web sitemizden başvurularınızı almaktayız. Hiçbir şekilde komisyon teklifi gözetmeksizin yalnızca dosya masrafı olarak yüzde yedi ücret talebi oluşturulmuştur. 75 bin TL çekmiş olduğunuz kredi sadece 300 TL dosya masrafı olarak yansıtılır ve başka herhangi bir ödeme söz konusu değildir.

Geri ödemesi 91 bin 658 TL  şeklinde belirlenen kredi yalnızca 16 bin 658 TL’lik maliyet mevcut olacaktır. Ödemenin sonunda 16 bin 658 TL ödemeli krediyi siz vatandaşlarımız eşit taksit seçeneği tercih ederseniz aylık sadece 1456 TL 38 kuruş şeklinde ödeme seçeneği uygulanacaktır. Başvurulan kredi onayı siz halkımıza bankamız tarafından hayat sigortası ürünü satışı yapılacaktır. Bu sigorta ürünü sizlerin cinsiyet, yaş ve teminat sayısına göre değişkenlik göstermesi mümkündür.

Halkbank hızlı ihtiyaç kredisi için istenilen başvuru belgeleri

Halkbank hızlı ihtiyaç kredi için istenilen başvuru belgeleri şu şekildedir;

  1. Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasının yazılı olduğu kimlik, pasaport, ehliyet fotokopisi
  2. Maaş bordrosu (Gelir belgesi)
  3. Son altı ayda ikamet ettiği adrese ait su, doğalgaz, elektrik, telefon ve internet faturası
  4. Şubelerimizin özel istedikleri belgeler hazırlanıp başvurular yapılacaktır

Bankalar tarafından aranmakta olan şartlar zaman içeri sinde değişiklik gösterebilir. Bu sebeple banka kredisine müracaat etmeden son olarak ilgili internet sitesinden güncel koşulların takip edilmesi önerilmektedir. Böylece daha doğru bir başvuru sağlanmış olacaktır. Başvuru sonucu kısa mesaj olarak sizlere iletilmektedir. İlk olarak bankaya gitmeden ön başvuru yaparak kredi alabilecek durumda olup olmadığını da test edebilirsiniz. Ayrıca maaş müşterisi olmanız durumunda daha cazip koşullardan da faydalanabilirsiniz.

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu