Hastaneye Kaldırılan Bizimkiler Dizisinin Cemil'inden Mesaj Var

1 month_ago 53

Türk Televizyon tarihinde özel bir yeri olan ve uzun yıllar yayınlanan Bizimkiler dizisinin ‘Sarhoş Cemil’i Uğurtan Sayıner, yaşadığı şehir olan İzmir’de yetersiz beslenme kaynaklı sebeplerden ötürü geçen hafta hastaneye kaldırıldı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’den gelen talimatla ambulansla evinden alınarak ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi’nde tedavi altına alınan Sayıner, gözetim altında tutuluyor. Ünlü sanatçı sevenlerine bir mesaj gönderdi ve “‘Cemiller ölmez’, sizleri çok seviyorum” ifadelerini kullandı.

YETERSİZ BESLENME VE YAŞLILIK

76 yaşına ulaşan, hem yaşlılık hem de yetersiz beslenme sebebi ile kilo kaybı yaşadığı belirtilen sanatçının bilincinin açık olduğu bildirildi. İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat Karaçanta, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un talimatı ile Uğurtan Sayıner’i ziyaret etti.

Sayıner sosyal medya hesabı üzerinden de bir açıklamada bulundu. Uğurtan Sayıner mesajında, "Sayın basın mensubu arkadaşlarım ve çok kıymetli hayranlarım; son günlerde sosyal medya, TV ve basında çıkan sağlık durumumla ilgili olumsuz haberlerin hepsi gerçek dışıdır. Genel bir sağlık düzenlemesi için hastanede yatmaktayım. Sanılanın aksine sağlık durumum iyiye gitmekte. Bu süreçte bana desteği olan Sayın Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tunç Soyer ve eşi, hastanemizin kıymetli başhekimi, değerli dostlarım ve iyi dileklerini esirgemeyen siz çok kıymetli hayranlarıma sonsuz teşekkür ederim. 'Cemiller ölmez' diyor ve sizleri çok seviyorum. İyi ki varsınız" dedi.

read-entire-article