Haberler

Herkese 36 Ay Vade ile 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi Verilecek..!

Vatandaşların maddi olarak beklediği destek sonunda bu bankalardan geldi. Herkese 25 bin TL ihtiyaç kredisi veriliyor. Peki ihtiyaç kredisi başvuru şartları neler? Herkese verilen 25.000 TL ihtiyaç kredisi için onay nasıl alınır? Haberimizde inceliyoruz.

Yenilenen ihtiyaç kredisi formüllerinde, müşteriler onay alması halinde paranın hemen hesaba yatmasını istiyor. İhtiyaç kredisi başvurusu olumlu sonuçlanan vatandaşların kredisinin hemen hesabına yatması zaman açısından tasarruf sağlarken, şubede gerçekleşen onlarca sayfalık kağıt imzalama derdinden de kurtulmuş olunuyor.

İhtiyaç kredisi başvurularında, başvuran kişinin kredi puanı oldukça önemli bir etkendim. Kredi puanı 1200 altında olanlar maalesef kredi kullanamayacaklar. Kredi şartları arasında vatandaşların bankalar ile arasının da iyi olması gerekiyor. Düzenli ve zamanında banka ürün ödemelerini gerçekleştiren vatandaşlar istedikleri zaman, her bankadan kredi kullanabiliyor. Eğer siz de kredi puanınızın iyi olduğunu ve yapacağınız başvurunun onaylanacağını düşünüyorsanız, size önereceğimiz bu bankalara kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası 25 bin TL ihtiyaç kredisi
Garanti Bankası 25 bin TL ihtiyaç kredisi

Başvuru şartlarını taşıması halinde herkese kolay ihtiyaç kredisi veren 3 banka şu şekildedir:

  • Denizbank,
  • Garanti Bankası,
  • Aktif Bank.

Denizbank 25.000 TL ihtiyaç kredisi

Denizbank 25 bin TL ihtiyaç kredisi veriyor. Vatandaşlar sadece kimlik ile kolay başvuru yapabiliyor. Başvuru yaptığınızda onaylanan tutar ise şubeye gitmeden Denizbank hesabınıza aktarılıyor. Başvuru yapmak için internet bankası, cep şube, mobil şube ve SMS kanallarını kullanabilirsiniz.

Denizbank ihtiyaç kredisine başvuruda bulunup, onay alan vatandaşlar, banka müşterisi ise hiçbir yere gitmeden kredisini kullanabiliyor. Onay çıkması halinde banka hesabına kredi tutarı yatmış oluyor. Banka müşterisi olmayan vatandaşlar ise onay almaları halinde, kimlik ve bankanın istemesine karşın gelir belgesi ile en yakın Denizbank şubesine giderek kredisini kullanabiliyor.

Denizbank ihtiyaç kredisine SMS ile de başvuruda bulunabilirsiniz. KREDIM yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazdıktan sonra 3280’e gönderin. 5 dakika içinde kredinizin onaylanıp onaylanmadığı bilgisi telefonunuza gelecektir. Onaylanması halinde iletilen referans numarası ile kredinizi kullanabilirsiniz.

Ayrıca Denizbank müşterisi olan vatandaşları, mobil şube üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirler. Kredinin onaylanması halinde, müşterinin banka hesabına anında geçecektir. Şubeye gitmeden kolay ve hızlı ihtiyaç kredisi kullanmış olacaklar.

Aktif Bank 25 bin TL ihtiyaç kredisi
Aktif Bank 25 bin TL ihtiyaç kredisi

Garanti Bankası 25.000 TL ihtiyaç kredisi başvuru

25 bin TL ihtiyaç kredisi veren bir diğer banka ise Garanti Bankası. Banka üzerinden 36 aya kadar vadeli kredi kullanabilirsiniz. En yakın Garanti BBVA şubesine giderek, istediğiniz kredi tutarını söylemeniz halinde onay alıp, almayacağınız size müşteri temsilcisi tarafından iletilecektir.

Garanti bankası ihtiyaç kredisi kullanmak için en az 1100 puan üzerinde kredi puanınızın bulunması gerekiyor. Çalışan vatandaşların 90 günlük SGK geçmişi, emekli vatandaşlarımızın ise maaşlarını Garanti Bankası’na taşıması gerekli. İnternet şubesi, cep şubesi veya müşteri hizmetleri üzerinden başvuru yapabileceğiniz Garanti BBVA ihtiyaç kredisi onaylanması halinde, hesabınıza aktarılacaktır.

Aktif Bank 25.000 TL ihtiyaç kredisi başvuru şartları

Diğer bankalardan kredi onayı alamayan vatandaşların ihtiyaç kredisi için ilk tercihi Aktif Bank oluyor. 25 bin TL’ye kadar kredi veren banka, puanı düşük olan vatandaşlara yüksek faiz ile kredi kullandırıyor. Başvurular bankaya ait resmi internet sitesinden veya SMS ile yapılabiliyor.

Aktif Bank, fiziki bir şubeye sahip olmadığı için ihtiyaç krediniz onaylanması halinde ev veya iş yerinize gelerek kredi kullandırma işlemini yapıyor. Aktif Bank internet şubesi üzerinden başvurabileceğini ihtiyaç kredisi 10 dakika içinde sonuçlanıyor, sonucu size SMS olarak iletiliyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu