Haberler

İş Bankası’ndan Gelir Belgesiz Anında 36 Aya Varan Vade ile 40 Bin TL Kredi Müjdesi..!

İş Bankası yılın belli periyotlarında müşterilerine gelir belgesi talep etmeden kredi imkanı sunuyor. 2021 yılına girmeden, son bir fırsat ile kefilsiz, koşulsuz kredi fırsatı sunmak isteyen İş Bankası kredi başvuru şartları ve özellikleri haberimizde.

İş Bankası yılın belli periyotlarında müşterilerine gelir belgesi talep etmeden kredi imkanı sunuyor. 2021 yılına girmeden, son bir fırsat ile kefilsiz, koşulsuz kredi fırsatı sunmak isteyen İş Bankası kredi başvuru şartları ve özellikleri haberimizde.

İş Bankası özelindeki müşteriler baz zamanlarda gelir belgesiz, kefilsiz kredi kullanma fırsatı yakalıyorlar. Kredi puanı yüksek olan vatandaşların rahatlıkla faydalanabildiği kredi, acil destek ihtiyaçlarında yardımcı oluyor.

İş Bankası mobil şube üzerinde 7 gün 24 saat başvurabileceğiniz ihtiyaç kredisi, onaylanması halinde anında hesabınıza geçiyor. İş Bankası, açıkladığı krediyle ilgili düşük faiz oranı ve kolay vade seçenekleri sunacağını da belirtti. İşbank anında kredi ile ilgili detaylara geçelim.

Kefilsiz ve Gelir Belgesiz Anında Kredi İş Bankası’ndan!

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için 7 gün 24 saat boyunca kullanabilecekleri kredi İş Bankası ile geldi. İş Bankası, online uygulamaları sık kullanan, hesabında para alışveriş olan müşterilerine gelir belgesiz kredi vereceğini duyurdu.

Vatandaşlar kredi başvurularını banka şubelerinden yapabilecekleri gibi, internet şubeleri, mobil şube, cepbank ve ATM’ler aracılığıyla da gerçekleştirebilecek.  Onaylanan krediler müşterinin “kullanılabilecek krediler” bölümüne aktarılacak. Müşterinin vereceği son bir onaydan sonra para banka hesabına anında aktarılacak.

İş Bankası Anında İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Vatandaşların diğer bankalardaki ve İş Bankası’ndaki ödeme performansına göre belirlenecek faiz oranı yüzde 0,99’dan başlıyor, yüzde 1,69’a kadar çıkabiliyor. Onay almanız halinde kredinizi kullanırken bir kereye mahsus dosya masrafı alınmaktadır. Bu tutar kullanacağınız kredinin binde 5’i kadar olacaktır.

Anında kredi almak isteye vatandaşlar İş Bankası’ndan 1000 TL ile 40.000 TL arası kredi kullanabilecekler. 40 bin TL üzerinde kredi isteyen vatandaşlardan ek belge istenebiliyor ve başvuruları sadece şube aracılığıyla kabul ediliyor.

İş Bankası Kredi Başvuru Şartları

İş Bankası anında ihtiyaç kredisine başvuracak kişilerden istenen şartları da açıkladı. Buna göre;

  • Başvuruda bulunacak vatandaşların son 3 aylık sigorta primlerinin düzenli ödenmiş olması,
  • İspatlı aylık sabit gelirlerinin bulunması,
  • Son 6 ay içinde diğer bankalarda bulunan tüm borçlarının ödenmiş olması,
  • Kredi notunun 1500 ve üzerinden olması,
  • Daha önce kullandığı kredi ürünleri düzenli ve aksatmadan ödemiş olması,
  • Diğer bankalarda olan borçlarının aylık gelirlerine göre yüksek olmaması gereklidir.

Bankanın belirtmiş olduğu kredi koşullarını yerine getiren vatandaşların, İşbank cep şubesi, internet şubesi veya İş Bankası şubelerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir. Onaylanması halinde anında kredi için istenen tutar vatandaşların hesaplarına geçecektir.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu