Haberler

İş Bankasından müjde geldi Anında 36 aya varan vade seçenekli 40 bin TL kredi müjdesi!

İş Bankası yılın belirli dönemlerinde müşterileri için gelir belgesi talebinde bulunmadan kredi imkanı sunmakta. 2020 yılının sonlarında son fırsat olarak kefilsiz, koşulsuz be üstelik dosta masrafı gerekmeksizin sunan İş Bankası kredi başvuru seçenekleri haberimizden görebilirsiniz.

İş bankası ailesi içerisinde bulunan müşterilerine belirli zamanlarda kefilsiz, gelir belgesiz kredi kullanma imkanı sağlıyor. Kredi puanı yüksek olan vatandaş yüksek miktarda alabilmesi mümkündür ve acil destek ihtiyaç durumunda yardımcı oluyor.

İş bankasını üzerinden mobil şubeden 7 gün 24 saat başvuru yapabileceğiniz ihtiyaç kredisi, onaylanması durumunda hesabınıza anında aktarılıyor.  İş bankası açıklamış olduğu gibi faiz oranı düşük, kolay ödeme seçeneği sayesinde bu almış olduğu krediyi rahatlıkla ödenebileceğini söylüyor.

Gelir belgesiz ve Kefil şartı olmadan anında kredi İş Bankasından geliyor !

Acil bir şekilde nakit ihtiyacı olan vatandaş 7 gün 24 saat mobil uygulamalarından ya da web sitesine ziyaret ederek bu kredi imkanından faydalanabilecekler. Üstelik kullanmış olduğu hesapta aktif olarak alış veriş yapma durumunda gelir belgesi şartı olmadan.

İşbankası kredi Özellikleri

Vatandaşımızın diğer bankalar ve İş Bankası üzerinden belirlenmiş olan faiz seçeneği ve yüzdesi şu şekildedir. 0,99 ‘ dan başlayan ve %1,68’e kadar yükselme durumunda. Onay verilmesi halinde kredi kullanılırken tek seferli dosya masrafı alınabilmektedir.

Anlık kredi başvurusunda bulunup belirlemiş olduğu ücreti almak durumunda ek belge istenebilmekte ve yapılacak olan başvurular yalnızca şubelerden gerçekleşmektedir.

İş Bankasının istediği kredi başvuru Şartları

Anında istenilen ihtiyaç kredisi için gerekli olan başvuru koşulları.

Başvuru yapacak olan kişinin son üç ay boyunca sigorta primlerinin düzenli bir şekilde yatırılmış olması gerekmektedir.

Gelirlerinin ispatlanması adına belge gerekmektedir.

Diğer bankalara olan borçlarının son 6 ay içerisinde ödenmiş olması gerekmektedir.

Kredi puanının 1500 ve üstünde olması gerekmektedir.

Kullanmış olduğu kredilerin ödemelerini düzenli bir şekilde yatırmış olması gerekmektedir.

Diğer bankalara olan borçlarının almış olduğu aylık gelirin üstünde olmaması gerekmektedir.

Bananın istemiş olduğu şartlar yerine getirildiği durumda hiçbir sorun çıkmadan başvuruları kabul edilecek ve istedikleri miktar hesaplarına anında yatırılacaktır.

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu