HaberlerSosyal Yardımlar

Koronavirüs Salgınında Eşini Kaybedenlere 1500 TL Para Yardımı Yapılacak..! İşte Detaylar…

Koronavirüs salgını devam ederken O Belediyeden ilginç bir yardım paketi açıklandı. Salgında eşini kaybeden vatandaşlara 1500 TL yardım verileceği duyurdu.

Koronavirüs ölüm sayıları artma eğilimi gösterirken Gaziantep Şahinbey Belediyesi bu konuyla ilgili bir yardım paketi açıkladı. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun yaptığı açıklamada halkın üzerindeki olumsuz havayı dağıtmak için eşini kaybedenlere, esnafa ve öğrencilere 1500 TL yardım yapılacağını belirtti.

Şahinbey Belediyesinde Yardım Açıklaması

Konuyla ilgili açıklamalar yapan Başkan Mehmet Tahmazoğlu, eşini covid-19 nedeniyle kaybeden vatandaşlara 1500 TL nakit para yardımı yapılacağını belirtti. Amaçlarının mağduriyet yaşanmamasının ve yaşanan mağduriyetin önüne geçilmesinin sağlanması olduğunu belirten Tahmazoğlu, kayıpların yerini asla tutmayacak olsa da vatandaşlara destek olmak ve acılarını paylaşmak istediklerini söyledi.

Vaka sayılarındaki artış ülkemizde devam ederken Şahinbey Belediyesi Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, maske, mesafe ve hijyene riayet edilmesinin önemini vurguladı.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu