Haberler

Survivor 2021 kim elendi? Survivor 2021 ye ilk hangi yarışmacı veda etti

Survivor kim elendi? Hangi yarışmacı veda etti? 2021 Survivor ilk eleme

Türkiye’de milyonlarca izleyiciyi ekranlara kitleyen Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalının başarılı yarışma proğramı Survivor 2021 4ncü bölümü yine izleyicisini ekranlara kitledi. Heyecanın dorukta olduğu gece de ilk eleme yapıldı. Gönüllüler takımında yarışan Dora, Reşat ve Sena eleme potasına girmesi ile elenen kişi merak konusu oldu. Survivor 2021 ilk eleme hangi yarışmacı yarışmaya veda etti?

Survivor 2021 yeni sezonda ilk eleme turunda kimin elendiğini izleyemeyenlerin en çok aradığı sorunun cevabı oldu. Survivor 2021 de adayı ilk kim veda etti sorusu arandı. Bu hafta ki Survivor 4. bölümünde dokunulmazlık oyunlarını kaybeden “Gönüllüler Takımı”nda 2 kişi eleme potasına girdi.

En çok merak edilen bir diğer soru ise Gönüller Takımında Reşat’ın diskalifiyesi gündemi meşgul etmeye başladı. Reşat’ın ayağının kırılması takım arkadaşlarını ve kendisini kötü duruma düşürmesine neden oldu.

Survivor 2021 eleme gecesinde SMS birincisi Poyraz olurken potaya Reşat girdi. Survivor 2021 4. bölümde hangi gönüllü adaya veda etti?

Ünlüler ve Gönüllüler arasında oynanan iki dokunulmazlık oyununu “Ünlüler” kazandı. İki oyunu kaybeden gönüllülerinde bir kişinin eleneceği netleşti.

Gönüllülerin oylaması ile eleme potasına  DORA ve SENA ‘yı da  ekledi. Reşat’ın ayağının kırılması ile eleme gecesinde 3 gönüllüden birisi adaya veda edecek.

12 Ocak Survivor 2021’de kim elendi?

12 Ocak Cumartesi günü izleyici ekranlara kitleyen Survivor 2021’de eleme heyecanı nefesleri kesti. Eleme potasına giren 3 yarışmacıdan adaya veda eden isim SMS oyları ile SENA ÖZDEMİR oldu.

SENA ÖZDEMİR kimdir, kaç yaşında?

Survivor 2021 gönüllüler takımında yarışan SENA ÖZDEMİR 19 yaşında ve İzmir doğumlu, babası Balıkesirli, annesi ise Bulgaristan göçmeni. Şimdi SENA ÖZDEMİR’in dilinden kısaca kendisini tanıyalım.

“Merhaba ben, Sena Özdemir, 19 yaşındayım. İzmir’de doğdum büyüdüm babam Balıkesirli annem Bulgaristan göçmeni. Atatürk Spor Lisesi’nde okudum. 10 yaşından beri atletizm yapıyorum. Branşım 100-200 metre çeşitli Türkiye derecelerim ve liseler arası dünya şampiyonası bayrak yarışında dünya üçüncülüğüm var. Şu anda da İzmir büyükşehir belediyesi spor kulübünde lisanslı sporcu ve Ege Üniversitesi’nde beden eğitimi öğretmenliği 2. sınıf öğrencisiyim.”

Survivor 2021 yarışmacıların biyografilerine ulaşmak için tıklayın

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu