Haberler

Survivor 2021 Yarışmacısı Hayrettin Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli? Hayrettin Biyografisi

Survivor Hayrettin kimdir? İlk bölümü yayınlanan Survivor içinde akıllarda kalıcı olan bir isim Hayrettin. 2011 yılında yaptığı “Hayrettin” isimli talk shor programı ile ünlenen, tam on yıl sonra 2021 Survivor ünlüler kadrosunda olan Hayrettin kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte Hayrettin hakkında tüm merak edilenler…

2021 Survivor ünlüler – gönüllüler ana karosunda yer alan Hayrettin hakkında bilinmeyenler neler? Hayrettin kaç yaşında? Nerede doğdu gibi temel bilgilerin yanı sıra, bilinmeyen bilgilere de yer vermeye çalışacağız. İşte karşınızda Survivor Hayrettin’in hayatı.

Hayrettin kimdir?

Tam adı Hayrettin Onur Karaoğuz olan Hayrettin, 1 Ocak 1984 yılında, İstanbul Bakırköy’de doğmuştur. Tiyatro ve sinemaya olan ilgisi küçük yaşlardan itibaren başlamıştı. Ahmet Hamdi Tanpınar İlköğretim Okulu’nda eğitim hayatına başlaya Hayrettin daha sonra Yahya Kemal Beyatlı Lisesi’ni tamamladı. Son olarak Kadir Has Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olan Hayrettin, televizyon hayatına atılarak, adından söz ettirmeye başladı.

Henüz üniversite öğrencisiyken tiyatro sahnelerine çıkmaya başlayan Hayrettin, 2004 – 2009 tarihleri arasında Dario Fo’nun, Klakson Borazan ve Bırtlar adlı oyununda boy gösterdi. Oyunda komiser karakterini canlandıran Hayrettin, 2009 senesin arkadaşlarıyla beraber “Kral Übü” adında absürt komedi oyununu sahneye koydular. Hayrettin bu oyun ile en iyi reji, en iyi kadın oyuncu ve en iyi erkek oyuncu ödüllerinin sahibi oldu.

Hayrettin kimdir
Survivor 2021 yarışmacısı Hayrettin

Kızsız Adam filmi ile herkes tarafından tanındı

Üniversite arkadaşları ile “Issız Adam”ı izlemeye giden Hayrettin, filmi tiye alan “Kılsız Adam”ı  1 haftada çekerek adından söz ettirmeye başladı. Video film, önce internete, sonra televizyon ve basına yansıdır. Çok fazla gösterilen ve artık herkes tarafından izlenip beğenilen video sonrasında Hayrettin, reklam filmleri ve sinema projelerinde yer aldı. Sırasıyla, Turkcell reklam filmi, Gelecekten Bir Gün sinema filmi, Doritos reklam filmi ve en sonunda da kendi ismini verdiği Hayrettin programı ile küçük büyük herkesin tanıdığı bir isim oldu.

2013 yılında gelişim sağlamak için Amerika’nın Los Angeles şehrine giden Hayrettin, orada çektiği komedi tarzında videolar ile sık sık gündeme gelmeyi başardı. Çektiği videoları Youtube video paylaşım platformu üzerinden paylaşarak hayran kitlesini arttıran Hayrettin, Survivor 2021 ana kadrosuna ünlüler takımında girerek, şampiyonluk için mücadele edecek yarışmacılardan oldu.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu