Haberler

Survivor Yarışmacısı Melis Sezer Kimdir? Milli Tenisçi Kaç Yaşında? Melis Sezer Biyografisi

Survivor 2021 sezonunda yer alacak Melis Sezer kimdir? Survivor kadrolarının açıklanmasının ardından, yarışmayı sevenler kadroda yer alan ünlü ve gönüllüleri araştırmaya başladı. Ünlüler kadrosunda yer alan bir isim olan milli tenisçi Melis Sezer kimdir, kaç yaşında? Melis Sezer hakkkında yer alan tüm bilgileri haberimizde paylaşıyoruz.

Yeni sezon Survivor kadrosunda yer alan Melis Sezer, biyografisi merak edilen bir yarışmacı. Dün yayınlanan ilk bölümün ardından yarışmayı yakından takip edenler Melis Sezer hakkında bilgi arayışına geçtiler. Peki Survivor Melis Sezer kimdir? Kaç yaşında, hangi meslekle uğraşıyor? Haberimizde inceliyoruz.

Melis Sezer Kimdir?

2 Haziran 1993 doğumlu olan Türk Milli tenisçi Melis Sezer, Enka Spor Kulübü lisanslı oyuncusudur. 2010 yılında düzenlenen Avustralya Açık Grand Slam Gençler Turnuvası’na ana tablodan katılmayı başaran Melis Sezer, bu dalda başarı yakalayan ilk Türk tenisçi olarak önemli bir başarıya imza attı.

Dün yayınlanan ilk Survivor bölümünün ardından yarışmayı sevenler Melis Sezer’in boyunu da merak etmekte. Melis Sezer 1.68 boyuna sahip.

Survivor Melis Sezer kimdir
Melis Sezer kimdir

Melis Sezer Instagram hesabı nedir?

Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan milli tenisçi, Instagram’da “melissezer__” kullanıcı adıyla bulunmakta. Sezer, sosyal medya hesaplarından sıkça tenis maçlarını ve antrenman görüntülerini paylaşmakta. Şu an aktif olarak 5 bin takipçisi bulunan Melis Sezer’in 2021 Survivor yarışmasından sonra takipçisinin artması da bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu