Haberler

Yaşı 19 dizisi Ekranlara Geliyor..! Hülya Avşar ve Birçok Yıldız Dizide..!Ekranlara Geliyor..! Hülya Avşar ve Birçok Yıldız Dizide..!

Pandemi döneminin hayatımıza girmesinden sonra en fazla vakit geçirdiğimiz platform olarak TV bulunmaktadır. evde kalarak sağlığımızı korumak istememizden dolayı TV izlemek en iyi vakit geçirecek nokta olmuştur. Durumun böyle olmasıyla birlikte diziler büyük bir ilgiyle izlenmeye başlamıştır. Birçok dizi izlenme rekorları kırarken yeni dizilerde çekilmeye devam ediyor.

Dizi izlenmelerinin artmasıyla birlikte piyasa içerisinde bulunan rekabette artmış bulunuyor. Bir birinden ilginç ve kaliteli diziler ortaya çıkıyor. Uzun zamandan beri görmeye hasret kaldığımız ünlü isimler ve kaliteli hikayeler de böylece ortaya çıkmış oluyor.

Fox TV yakın bir zaman içerisinde gene oldukça ses getirecek kaliteli bir diziyi yayına alacak. Dizide birbirinden kaliteli isimler yer alacak. Başrol ve diğer yardımcı rollerde yer alan isimler her birisi birbirinden değerli oyuncular. İsimleri duyan izleyiciler bu noktada oldukça heyecanlandı.

Başrolleri ve dizide Bulunan Sürprizler

Pandemi dönemi içerisinde birçok dizi oldukça büyük pirim yaparken birçok dizide izlenmeyerek bitti. Durumun böyle olmasıyla birlikte yayından kalkan dizilerin yerine birçok yeni dizi ekleniyor.  Yeni başlayan dizilerin konusu da kadrosu da oldukça dikkat çekiyor. Fox Tv ekranlarında heyecan içerisinde beklemekte olduğumuz Yaşı 19 oyuncu kadrosunda tanınan birçok kaliteli isim bulunuyor. Yaşı 19 oyuncu kadrosu şu şekilde;

Yaşı 19 dizisinin başrolleri olarak hepimizin yakından tanımakta olduğu Deniz Çakır, Tolga Güleç ve Miray Daner bulunuyor. Başrol oyuncularının yanı sıra birçok kaliteli oyuncu da dizideki yerini alıyor.

Yaşı 19 dizisinin Oyuncu Kadrosu

Deniz Çakır,

Tolga Güleç,

Miray Daner,

Mehmet Aslantuğ

Hülya Avşar,

Yaşı 19 dizisi hakkında

Dizinin konusu ise kısaca belli oldu. Tolga Güleç ve Deniz Çakır dizi içerisinde evli birer çift olarak bulunuyor. Miray Daner ise bu çiftin kızı rolünde bulunuyor. Dizi genel anlamda İstanbul da çekimlerini yapacak. Mehmet Aslantuğ ve Hülya Avşar da ayrıca dizi de farklı bir çifti canlandırıyor. 25 yıl öncesinde çift farklı bir projede gene bir arada bulunmuştu.  Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin şuan için günü belli olmuş değil.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu