Haberler

Ziraat Bankası Kesenin Ağzını Açtı..! Vatandaşları Sevindirecek 180 Ay Vade ile Konut Kredisi ve Faiz Oranları!

Ziraat Bankası’ndan müşterilerini sevindirecek kredi ve faiz oranları. Bu dönemde en sık aranan konut kredisi ihtiyacı için hazırlık yapan banka, işçilere, memurlara ve emeklilere özel 180 aya varan vade imkanı ile konut kredisi sunuyor.

Ziraat Bankası’ndan müşterilerini sevindirecek kredi ve faiz oranları. Bu dönemde en sık aranan konut kredisi ihtiyacı için hazırlık yapan banka, işçilere, memurlara ve emeklilere özel 180 aya varan vade imkanı ile konut kredisi sunuyor.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Her Müşteriye Ayrı Faiz Oranı

Her müşterisine özel ve farklı kredi imkanı sunan Ziraat Bankası, çalışma hayatına devam edenler için çalışanın artısı konut kredisi, emekli olmuş vatandaşlara ise emeklinin artısı konut kredisi fırsatlarını sunuyor. Sunulan krediler sayesinde kira öder gibi ev sahibi olmanız sağlanıyor.

Ziraat Bankası herkese ayrı kredi imkanı sunarken müşterilerinin maaşlarını kendi bankasından almasını talep ediyor. Çalışan olup da maaş hesabı Ziraat Bankası’nda olan vatandaşlar, konut kredisi fırsatından yararlanabilecek. Emekliler ise, emekli maaşlarını Ziraat Bankası şubelerine aldırmaları halinde bahsettiğimiz kredi fırsatından faydalanabilecek.

Ziraat Bankası Çalışanın Artısı Konut Kredisi

Ziraat Bankası çalışanın artısı konut kredisi paketinde, krediyi kullanacak olan kişilere iki ayrı faiz oranı sunuluyor. Kredi kullanıp sıfır daire almak isteyen vatandaşlar için yüzde 1,50 faiz oranı geçerli olurken, ikinci el daire sahibi olmak isteyen vatandaşlar için bu oran yüzde 1,65 oluyor. Konut kredisi, 120 aya varan vade seçenekleriyle ödeme kolaylığı da sunuyor.

Ziraat Bankası Emeklilere Konut Kredisi İmkanı

Türkiye’de en çok emekli maaş müşterisine sahip Ziraat Bankası, emeklinin artısı konut kredisi ile müşterilerine düşük faizli ev kredisi imkanı sunuyor. Yeni ev sahibi olmak isteyen emekliler, maaş müşterisi oldukları Ziraat Bankası üzerinden emeklinin artısı konut kredisini kullanabiliyor.

Emekliler için ev kredisinde, sıfır konutlar için yüzde 1,50, ikinci el konutlar için yüzde 1,65 faiz oranı alınıyor. Kullanılacak ev kredisi 120 ay vadeli olabiliyor ve ödeme kolaylığı sağlanabiliyor.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu